Про методику

Оксана Слінько — автор унікального комплексу вправ для лікувальної корекції хребта, автор діагностики захворювань опорно-рухового апарату людини запатентованого, як винахід у медицині, який уже протягом п’ятнадцяти років повертає до повноцінного життя сотні людей.

Її запатентований метод діагностики та корекції хребта покладено в основу діяльності «Центру корекції постави Академія Грація Оксани Слінько» методика  дарує надію на одужання кожному, хто звертається до неї за допомогою.

Професійна діяльність Лауреат Міжнародного конкурсу «Platinum Award» — кращий фахівець у сфері фізичного розвитку Фахівець із фізичної реабілітації Засновник та керівник Міжнародного Центру корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація» у Львові Інструктор із лікувальної та оздоровчої гімнастики, аеробіки, йоги Експерт та постійний учасник телешоу «Говорить УКРАЇНА» на телеканалі «Україна» Автор та ведуча українських телевізійних програм «Уроки здоров’я» та рубрики «Корисні поради від Оксани Слінько» в програмі «Люстерко» з оздоровчої та лікувальної гімнастики, з питань правильного харчування Автор багатьох публікацій у вітчизняній та зарубіжній пресі, у спеціалізованих виданнях із питань діагностики, реабілітації, лікування хвороб хребта, лікувальної та оздоровчої гімнастики Постійний учасник українських та зарубіжних конференцій із цих проблем Кавалер Ордена Спасителя за благочинну діяльність. Викладач кафедри реабілітації і здоров’я людини, ЛНУВМ їм. Степана Ґжицького. Суддя чемпіонату з масажного по західному регіону. Засновниця "Trainig Center Oksana Slinko " унікальні навчальні програми

Детальніше з діяльністю Оксани Орестівни Слінько та науковими статтями можна ознайомитись за посиланням